ÇUKUROVA FIRÇA  

Firmamız 1996 yılında Çukurova Fırça olarak geniş bir sektör içerisine adımını atmıştır. Firmamız kuruluşunun ilk günlerinden itibaren insan ilişkileri, kalite hizmet unsurlarını ana prensip olarak kabul edinmiştir.

Çukurova Fırça prensiplerinden ödün vermeden daha sağlam zemin üzerinde büyümeyi temel ilke edinmiştir. Ticari yaşamında kalıcı dostlukları benimser ve ekonomik gücünü maneviyatından alır.
Sektörü içinde yaşanan hammadde sorunlarını ve diğer problemleri hizmet ettiği piyasaya yansıtmamaya çalışmış, istihdam imkanı sağladığı personeliyle her zaman uyum içinde olmaya özen göstermiştir.
Her geçen gün ürünlerinde KALİTE, BOL ÇEŞİT, EKONOMİK avantajlar sunmaya çalışarak ülkemizin geçirdiği ekonomik krizler ve siyasi çalkantılara rağmen sektöründe örnek teşkil etmiş, bundan sonraki çalışmalarında YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR ilkesini büyük bir ciddiyetle benimsemiştir.
Her zaman dostlarının güvenini arkasına alan firmamız, kendine olan özgüvenini tazeleyerek, ARTIK DÜNYA ÇOK KÜÇÜK sloganı ile yeni ufuklara emin adımlarla ilerlemektedir.
Firmamızın ürettiği ürünler sayfamızdaki ürünlerle sınırlı olmayıp,her türlü numune fırça aynen yapılmaktadır.Firmamızın makine ve sistem donanımı en son teknolojisiye sahiptir.Üretimimizde kalite ve standart ciddi güvenirliliğe ulaşmıştır.Siparişler zamanında ve dakik,üretim kapasitemiz yüksek seviyededir.Firmamızla diyolağa girmek için telefon,fax yada iletişim bölümündeki formu kullanabilirsiniz.